قوانین و مقررات برنامه مظنه آنلاین ٢٤

سلب مسئولیت و افشای ریسک

معامله گران می بایست قبل از اقدام به انجام معاملات، دانش لازم و تجربه مناسب فعالیت در بازار معاملاتی را کسب نموده و با دقت توانایی مالی خود را مورد بررسی قرار دهند.

انجام معاملات طلا ممکن است به ایجاد ضرر های بزرگ به سرمایه و از بین رفتن قسمتی یا تمامی مبلغ سرمایه گذاری شده منتهی شود. لذا انجام اینگونه معاملات تنها باید در چهارچوب پذیرش و قبول ریسک سرمایه گذاری صورت گیرد.

تعریف ریسک سرمایه گذاری آن است که تنها پولی در این بازار سرمایه گذاری شود که برای معامله گر جنبه حیاتی و ضروری نداشته باشد. قویا توصیه می کنیم کسانی که قصد انجام معاملات آنلاین طلا را دارند تمامی جوانب این بازار را مطالعه نمایند تا به درکی روشن، مشخص و صحیح از میزان ریسک انجام معاملات دست یابند.

نظرات و تحلیل هایی که در خصوص حرکت بازار توسط مظنه آنلاین ۲۴ ارایه میگردد، ضرورتا دقیق و صحیح نبوده و با توجه به ماهیت کلی بازار معاملات طلا در هیچ زمانی نمی تواند صحت و درستی چنین اطلاعاتی را تضمین نماید.

مظنه آنلاین ۲۴ هیچ گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد مشتری و یا شخص ثالثی که به حساب دسترسی داشته و با توجه به اطلاعات ارایه  ه بر روی برنامه اقدام به معامله می کند، را نمی پذیرد و نیز نسبت به صحت و یا تاخیر اطلاعاتی از قبیل نرخ ها، اخبار و نمودارهایی که بر مبنای نرخ های زنده ارایه می شوند، مسئولیتی نخواهد داشت.

علاوه برآن هیچگونه مسئولیتی را در خصوص ضررها و یا از دست رفتن فرصت های معاملاتی که در نتیجه اختلال در ارتباطات اینترنتی رخ می دهد و یا بروز مشکلات فنی نمی پذیرد.

چنانچه از میزان ریسک معاملات طلا آگاه نشده اید، اقدام به انجام این معاملات نکنید.

افتتاح حساب معاملاتی مستلزم و به معنای قبول شرایط، مقررات و متن قرارداد و مواقت با شرایط مذکور می باشد.